7 סיבות למה דווקא קבלן חשמל מוסמך

תמונה-ראשית-למאמר-7--סיבות-למה-דווקא-קבלן-חשמל-מוסמך-רוני-וגיא

קבלן חשמל מוסמך הוא זה שמתאם את פעולתם של החשמלאים השונים בפרויקט כלשהו. יתרה מזאת – הוא גם אחראי על החשמלאים לפני ולפנים, כלומר הוא זה ששוכר אותם לעבודה לפי מידת התאמתם לעבודה הנדרשת, הוא זה שמפקח עליהם והוא זה שמבטיח שהם יעמדו בלוח הזמנים שנקבע מראש.

לפניכם 7 הסיבות העיקריות למה אתם חייבים שיהיה לכם קבלן חשמל מוסמך בפרויקט שלכם:

סיבה ראשונה – מקצועיות

קבלן חשמל מוסמך מחזיק ברשותו תעודת הסמכה כחשמלאי וסיווג מקצועי מתאים (למשל הסיווגים א-2 160 /270/260/250) – שניהם מבטיחים עבודה מקצועית שתשביע את רצונכם.

 

סיבה שנייה – אחריות

קבלן חשמל מוסמך ייתן לכם אחריות על העבודה שבוצעה, כך שאתם לא תצטרכו לספוג עלויות נוספות במידה ויש בעיה כלשהי.

 

סיבה שלישית – חוזה מפורט

קבלן חשמל מוסמך מפרט את כל העבודות החשמליות שיבוצעו בחוזה מפורט, כך שאתם יודעים בדיוק מה אתם אמורים לקבל לכשיסתיים הפרויקט.

חוזה כזה כולל את לוח הזמנים של הפרויקט (מועד התחלה וסיום), מספר החשמלאים שיועסקו בו, ימי העבודה לרבות פירוט של שעות העבודה, עלויות ועוד. (למשל התחייבות של הקבלן להשארת השטח נקי).

 

סיבה רביעית – עמידה בתקני הבטיחות

קבלן חשמל מוסמך עומד בתקני הבטיחות השונים ומבטיח שתקבלו מערכת חשמל בטוחה לשימוש.

 

סיבה חמישית – חדשנות

קבלן חשמל מוסמך הוא איש מקצוע שעובד לפי השיטות החדשניות והמתקדמות ביותר. המשמעות היא שאתם נהנים ממערכת חשמל מודרנית ואיכותית, למשל מערכות של בית חכם.

 

סיבה שישית – שקט נפשי

קבלן חשמל מוסמך מבטיח לכם שקט נפשי וראש שקט הודות לעבודה היסודית שהוא מבצע – עבודה שעומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינת איכות ומקצועיות.

 

סיבה שביעית – אפס כאבי ראש

קבלן חשמל מוסמך הוא האיש שלכם בכל הנוגע למערכת החשמל בפרויקט וכל עבודות חשמל אחרות – מה שאומר שעליכם לפנות לאדם אחד בלבד בכל שאלה שיש לכם.