7 דברים שחשוב לדעת לפני שמזמינים קבלן חשמל

זקוקים לשירותיו של קבלן חשמל? להלן מספר דברים אשר יסייעו לכם בביצוע הבחירה הנכונה:

 1. חשיבות ההסמכה
  קבלן חשמל חייב להיות חשמלאי מוסמך – ההכשרה הזאת תעניק לו את הידע, הכלים והיכולות לבצע את כל הפעולות הנדרשות במערכת החשמל, בכל שלבי הבנייה – החל משלב היסודות, ועד לשלב קביעת הנקודות המתאימות והתקנתן.השפעה על בטיחות
  כולנו רוצים ליהנות מסביבת מחייה בטיחותית, ולהיות רגועים שגם הילדים שלנו חיים בסביבה הטומנת בחובה כמות מינימאלית של סיכונים.
  כידוע, מערכת החשמל טומנת בחובה סיכונים כאלו ואחרים, כאשר במידה ותכנון החשמל כמו גם ביצוע עבודות חשמל, נעשים ברמה מקצועית ואיכותית, אפשר להיות רגועים בידיעה שבטחון הדיירים נשמר בצורה הטובה ביותר האפשרית.

  השפעה על לוח הזמנים
  בעת בניית בית, כל בעל מקצוע יהיה בעל השפעה על מידת העמידה בלוחות הזמנים שנקבעו למטרה, וכך גם קבלן החשמל. קבלן חשמל שאינו מקצועי דיו יכול להתעכב על כל עבודה אותה הוא מבצע ולפגוע בלוחות הזמנים.

  השפעה על איכות החיים
  בעידן בו אנו חיים, אנו כמעט ולא יכולים לשרוד בלי חשמל, ובשביל לאפשר לעצמנו את נוחות המחייה המקסימאלית, חשוב לתכנן בקפידה כל פרט אשר נוגע למערכת החשמל – מספר השקעים, בחירת המיקומים המתאימים וכדומה – קבלני חשמל ידעו לבצע תכנון מקיף ופרטני של מיקום הנקודות.

  היקף העבודה
  היקף העבודה של קבלן חשמל הינו רחב, ומתחיל כבר בהליך היסודות. בעת בחירת קבלן חשמל, חשוב לוודא שהוא מחזיק ברשותו את הידע והכלים לביצוע כל שלבי העבודה, וכל הפעולות אשר נדרשות בכל אחד מהם.

  עלויות
  טווח עלויות השירותים של קבלן חשמל הינו רחב ותלוי הן בסוג העבודות אותן יש לבצע והן בקבלן עצמו – בכל מקרה, בטרם בחירת קבלן חשמל, מומלץ לבקש הצעת מחיר מפורטת, על מנת לקבל את התמונה המלאה לגבי עלויות העבודה.

  זמינות
  ככלל, בעת בניית בית חשוב לשמור על מעורבות בכל מה שקורה במסגרת התהליך ולבצע בדיקת מתקני חשמל תקופתיות, וכחלק מכך, לשמור על מעורבות גם בנוגע לעבודתו של קבלן החשמל, לכן, חשוב לבחור בקבלן חשמל אשר שם דגש גם על נושאים כמו שירות וזמינות ללקוחות.